Yurtdışı Turları, Avrupa Turları, Dubai Turları, İtalya Turları, Mısır Turları, Amerika Turları, Maldivler...
Super Tur Ana Sayfa
 
İtalya Turlarımız
space
İsviçre İtalya Turu 2
 

İSVİÇRE - İTALYA TURU
CENEVRE (2) & MILANO (3) & COMO-LUGANO (1) & ZÜRİH (1)
TÜRK Havayolları ile 7 Gece 8 Gün

02, 19 Ağustos Hareket

1. GUN                                    İSTANBUL–CENEVRE
Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Bagaj, bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1777 seferi ile Cenevre’ye saat 08.25 de hareket Yerel saat ile 10.35 de varış ve ardından panoramik şehir turu. Birleşmiş Milletlerin Avrupa Merkezi olan Cenevre panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Notre Damme Adası ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

2. GUN                                    CENEVRE
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş ve dinlenme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lozan & Montrö ve Chillon Şatosu turuna katılabilirler (80 Euro). 1923 yılında Barış Antlaşmasının imzalandığı İsviçre’nin kültürel başkenti Lozan, şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Chillon Şatosu bu tam günlük turumuzda görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

3.GUN                                     CENEVRE-MILANO
Sabah kahvaltı sonra özel otobüsümüz ile Milano’ya hareket, varış ve ardından Milano şehir turu.Görülecek yerler ; DUOMO, LA GALERIA, QUARTIERE MEYDANI, PORTO ROMANA’dır. Şehir turunun ardından serbest zaman, alışveriş ve dinlenme imkanı. Geceleme otelimizde.

4. GUN                                    MİLANO
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Verona&Garda turu(55 Euro). Görülecek yerler arasında; Romeo ve Juliet’in evi, Dükler Sarayı Arena, Dante meydanı, Garda gölü bulunmaktadır. Tur bitiminde otele dönüş. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Puerto Allegro Latin Amerikan gecelerinde müzik eşliğinde akşam yemeği turu (40 Euro). Geceleme otelimizde.

5. GUN                                    MİLANO
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Portofino turu (60 Euro). İtalya’nın şarkılara dize olmuş küçük balıkçı kasabasında Castello Brown, San Giorgio kilisesi ve feneri, Marina’yı görme imkânı. Geceleme otelimizde.

6. GUN                                   MİLANO-COMO-LUGANO
Sabah kahvaltısından ardından Lugano’ya’ hareket. Yolumuz üzerinde . İtalya ve İsvicre;’nin  doğa harikası bölgelerinden  olan Como gölü görülerek Lugano’daki otelimize yerleşiyoruz.Geceleme Lugano. otelimizde.

7. GUN                                   LUGANO - ZÜRİH
Sabah kahvaltısından sonra Zürih’e hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Bu turumuzda ZÜRIH GÖLÜ, ESKI GAR, MILLI MÜZE, ZÜRIH KATEDRALI, SAAT KULESI ile ALIŞVERİŞ CADDESI görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman , alışveriş ve dinlenme imkanı . Geceleme otelimizde

8. GUN                                   ZÜRİH-CENEVRE–İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından Cenevre’ye hareket. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 1780 seferi ile saat 17.55 de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.00 da varış ve turumuzun sonu.

OTELLER

2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı

Tek Kişilik
Oda Farkı

03 – 12 Yaş
Çocuk

0 –2 Yaş
Çocuk

 

3*-4* Oteller 

 

599 Euro.-

 

300 Euro.-

 

549 Euro.-

 

150 Euro.-

**** Ekstra turlar min. 15 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler. 03–12 Yaş Çocuklara extra turlarda % 50 indirim uygulanacaktır.

FİYATLARA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

  • Türk Havayolları ile İstanbul– Cenevre – İstanbul uçuşları
  • 3* ve 4* otellerde 7 gece oda kahvaltı konaklama
  • Havaalanı otel havaalanı ve şehirlerarası transferler
  • Cenevre, Milano, Como-Lugano ve Zürih’te panoramik şehir turları
  • Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATLARA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:                                                  

  • Vize ücretleri ve servis bedeli (Schengen + İsviçre): 165 EUR
  • Zorunlu seyahat sigortası (10 EURO)
  • Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli (150 EUR)
  • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
  • Yurtdışı çıkış harcı bedeli

Tivoli Turizm, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Satış Ofisi : 0212 246 49 49
info@supertur.com

7/24 iletişim hattımız :
0541 34 TATİL
0541 348 28 45

 

 
Amerika Turları
 
Avrupa Turları
 
Italya Turları
 
Mısır Turları
 
Ortadoğu Turları
 
Uzakdoğu turları
 
   
Copyright © 2009 supertur.com